23 грудня 2021 голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко відвідав Посольство Республіки Індонезія в Україні. Після спілкування з бапаком Прабово Хімаваном, аташе з питань культури, Ю. Косенко передав Посольству підбірку нових календарів (серед них календар на честь славетного борця за незалежність Індонезії, генерала Судірмана) на 2022 рік і постерів, які були виготовлені Правлінням організації.
Ю. Косенко передав Посольству Республіки Індонезія в Україні підбірку нових календарів постерів
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/269748255_1644102602587766_6318819960744284912_n.jpg)