5 – 15 січня 2022 заступник голови правління ГО «Українська Ініціатива» Ольга Тимчишин здійснила робочу поїздку у Львівську область з метою координації діяльності місцевих активістів організації у відповідності з ухваленим Правлінням планом на 2022 рік.
Під час серії нарад з керівником осередку ГО «Українська Ініціатива» у Львівській області Іриною Чайкою було узгоджено перспективи реалізації поставлених завдань.
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/271988661_1660659220932104_8940481585138325238_n-1024x768.jpg)