30 жовтня 2021, на Луганщині, була вшанована шляхом встановлення меморіальної дошки Капелва Мванангумбі Сікота, – перша дипломована медсестра в Замбії, яка все своє життя присвятила служінню високим ідеалам гуманізму.
Захід відбувся завдяки зусиллям осередку ГО «Українська Ініціатива» в Луганській області та за участі керівника осередку Олега Якубова. Сподіваємося, ця подія сприятиме поліпшенню українсько-замбійських відносин (додаткове вікно можливостей для цього становить нещодавня перемога на президентських виборах Хакаінде Хічілеми).
Більше дізнатися про життєвий шлях Капелви Сікоти можна перейшовши за посиланням.
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/249230213_1606202346377792_7385664707083603270_n.jpg)