На Львівщині відбувся форум, присвячений питанню культурно-просвітницької роботи на Донбасі

27 травня 2017 року у місті Миколаїв (Львівська область) відбувся форум «Стратегія і тактика культурно-просвітницької роботи на Донбасі», організований ГО «Українська Ініціатива».

Захід, що проходив у приміщенні музею У. Кравченко та М. Устияновича, зібрав громадських активістів із різних міст України. На ньому були присутні активісти із Краматорська, Бахмута, Бару, Червонограда, Львова, Києва, представники міста Миколаєва та Миколаївського району, за допомогою відеозв’язку до участі в роботі форуму долучилися представники міст Костянтинівка та Дружківка (Донецька область).

Важливо, що у рамках роботи форуму налагоджувалися не вертикальні, а горизонтальні зв’язки між громадськими організаціями та активістами з різних регіонів України.

Мета заходу полягала в обговоренні практичних кроків громадянського суспільства з метою реалізації культурно-просвітницьких проектів державницького спрямування на теренах Донбасу, аналізі конкретних проблем, які виникають під час такої діяльності, та шляхів їх вирішення.

З доповідями на форумі виступили голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко, представники спільноти вчителів міста Краматорськ (дев’ять делегатів змогли взяти участь в роботі форуму за сприяння мерії міста), представники ГО «Бахмут Український» Світлана Кравченко та Вікторія Бак, керівник культурно-освітньої фундації «Liberі Liberati» Максим Потапчук та інші учасники.

Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider

Захід відкрили директор музею Марія Михайлівна Ганич, яка доклала багато зусиль до його організації, та заступник міського голови Миколаєва Андрій Степанович Бачик. Модератором форуму була заступник голови правління ГО «Українська Ініціатива» Ольга Тимчишин.

Правління ГО «Українська Ініціатива» висловлює щиру подяку всім, хто долучився до підготовки та організації форуму, а також його учасникам, адже без активної співпраці з небайдужими громадянами, організаціями та установами запропонована «Українською Ініціативою» ідея не змогла би втілитися у життя.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *