«Українська ініціатива» презентувала на міжнародній конференції в Естонії українську художню літературу доби Визвольних Змагань

17–18 травня 2017 року в Таллінні у приміщенні Спілки письменників Естонії відбулася міжнародна наукова конференція, присвячена сторіччю з дня заснування літературного гуртка «Сіуру», членами якого були класики естонської літератури Фрідеберт Туґлас, Маріє Ундер, Артур Адсон, Хенрік Віснапуу, Аугуст Гайліт та інші.

Члени правління ГО «Українська ініціатива» Юрій Косенко та Ольга Тимчишин взяли участь у роботі конференції та виступили зі спільною доповіддю на тему «Українська художня література доби Визвольних Змагань 1917–1921» (англійською мовою).

Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider

Окрім того, українські делегати взяли участь у низці заходів, що супроводжували конференцію, презентували естонським друзям та колегам матеріали, присвячені популяризації естонського досвіду в Україні.

Правління ГО «Українська ініціатива» висловлює щиру подяку організаторам конференції, зокрема пані Елле-Марі Талівее та пану Яану Ундуску. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *