19 червня 2019 року заступник голови правління ГО «Українська Ініціатива» Ольга Тимчишин відвідала презентацію книги історика О. Кучерука «Литва і Україна. Епізоди спільної історії».
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/19-6-2019-1.jpg)
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/19-6-2019-2.jpg)
Після заходу О. Тимчишин вручила Послу Республіки Литва в Україні пану Марюсу Януконісу примірники графічного роману «Діра. Серпень 2014» в перекладі литовською мовою, що були видані на замовлення Міністерства інформаційної політики України.
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/19-6-2019-3.jpg)