Підбивши підсумки року, що минув, Правління ГО «Українська Ініціатива» ухвалило рішення про висловлення подяки: керівнику осередку організації в Луганській області Олегу Якубову за великий особистий внесок у розвиток організації та посилення її діяльності, раднику голови Правління ГО «Українська Ініціатива» Віктору Литвінову за значний особистий внесок у розвиток діяльності організації, керівнику осередку організації в Донецькій області Олені Василенко за якісне виконання організаційних доручень в складних умовах карантину, представнику організації у Слов’янську Тетяні Лисак за якісне виконання організаційних доручень, члену організації Олегу Куриленку за виконання завдань Правління в особливо складних умовах.
Окрім того, Правління ГО «Українська Ініціатива» висловлює щиру подяку усім численним друзям та прихильникам організації, нашим старим і новим партнерам, без допомоги та сприяння яких нам не вдалося б продовжувати діяльність та розпочинати нові важливі проекти в кризових умовах року, що минає. Слава Україні!
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/270186492_1649666995364660_3386613160159285216_n-1024x900.jpg)