Ми у ЗМІ

Сюжет Телеканалу “Ірта”


Матеріал в інтернет-виданні «Європейська Україна – European Ukraine» про книги Юрія Косенка «Сомалійські прислів’я мовою оригіналу та в перекладі українською» та Бай Т. Мура «Вбивство на маніоковому полі» в українському перекладі, видані та профінансовані правлінням ГО «Українська Ініціатива».


Сюжет Телебачення Слов’янська – С-плюс


Репортаж телеканалу Суспільне Донбас про відкриття 16 грудня 2020 року у Сватовому пам’ятної дошки на честь туніського поета, автора державного гімну Тунісу Абуль-Касима Аш-Шаббі


Інтерв’ю Юрія Косенка, голови правління ГО «Українська Ініціатива», для «Радіо Сватове»; вийшло в ефір 14 серпня 2020 року, записане 10 серпня 2020 року після заходу в місті Сватове.


Сюжет на телеканалі «Суспільне Донбас» про захід у Сєвєродонецьку, що відбувся 12 серпня 2020 року.


Сюжет телеканалу Ирта FAX про низку заходів і робочих візитів голови правління ГО «Українська Ініціатива» Юрія Косенка до населених пунктів Луганській області 11-13 серпня 2020 року.


Cюжет телеканалу UA:Донбас про те, як 25 травня 2020 року керівник осередку ГО “Українська Ініціатива” в Луганській області Олег Якубов передав понад сотню книжок сучасних українських авторів та медичні маски Сватівській районній бібліотеці.


Репортаж телеканалу «Новий Чернігів» про презентацію в Чернігові книг, присвячених Донбасу й виданих на замовлення Міністерства інформаційної політики України.


Публікація на офіційному сайті Міністерства інформаційної політики України про культурно-просвітницьке турне територією Луганської області, здійснене спільними зусиллями Міністерства інформаційної політики України та ГО «Українська Ініціатива».


Публікація на офіційному сайті Міністерства інформаційної політики України про захід, приурочений до 5-х роковин окупації Криму, що відбувся на Арабатській стрілці Кримського півострова у с. Щасливцевому.


Публікація на офіційному сайті Херсонської Обласної Державної Адміністрації про відповідний захід, що відбувся 18 березня 2019 року.


Публікація на офіційному сайті Чернігівської обласної державної адміністрації про урочисте відкриття меморіальної дошки на честь легендарного сотника армії УНР, уродженця села Дащенки Варвинського району Аверкія Гончаренка.


Публікація на офіційному сайті Коропської районної державної адміністрації про заходи зі вшанування пам’яті Федора Дудка та презентацію його роману «Отаман Крук».


Публікація на офіційному сайті Талалаївської районної державної адміністрації про заходи, приурочені до Дня Соборності України, що відбулися в Талалаївці (адміністративному центрі Талалаївського району Чернігівської області) 25 січня 2019 року.


Публікація на офіційному сайті Блоку Петра Порошенка про встановлення в селі Гужівка (Ічнянський район, Чернігівська область) меморіальної дошки на честь місцевого уродженця Василя Теребуна.


Публікація на естонському сайті Eesti Kultuuriseltside Ühendus (Асоціації естонських культурних товариств) про виставку авторських фотографій на тему «Естонія: природа та люди» у Києві.


Публікація на офіційному сайті Сватівської районної державної адміністрації про підписання меморандуму про співпрацю між Сватівською райдержадміністрацією, Сватівською районною радою та ГО «Українська Ініціатива».


Анонс на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації про відповідний захід.


Публікація на офіційному сайті Національної поліції про зустріч в Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області зі сценаристами фільму «100 річниця звільнення від російсько-більшовицьких загарбників. Літопис Українського Донбасу».


Публікація на офіційному сайті Ічнянської районної державної адміністрації про урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Номана Челебіджіхана.


Публікація на офіційному сайті Меджлісу кримськотатарського народу про відповідний захід, що відбувся в м. Ічня (Чернігівська обл.) 23 лютого 2018 року.


Сюжет інформаційного агентства QHA (Qırım Haber Ajansı) про відкриття меморіальної дошки, встановленої в Ічні Чернігівської області в пам’ять про великого борця за незалежність кримськотатарського народу Н. Челебіджіхана.


Публікація на сайті новин Чернігова Чеline про відкриття пам’ятної дошки на честь Номана Челебіджіхана, що відбулося в м. Ічня Чернігівської обл.


Сюжет телеканалу «Новий Чернігів» про відкриття 23 лютого 2018 року в Ічні (Чернігівська обл.) меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар Н. Челебіджіхана.


Публікація та фоторепортаж національного інформаційного агентства «Укрінформ» про встановлення пам’ятної дошки на честь Н. Челебіджіхана на будівлі Ічнянського залізничного вокзалу.


Публікація на офіційному сайті Міністерства інформаційної політики України про урочисте відкриття меморіальної дошки на честь національного героя та духовного лідера кримських татар Н. Челебіджіхана на Чернігівщині.


Публікація на офіційному сайті Чернігівської обласної державної адміністрації про відкриття 23 лютого 2018 року в Ічні (Чернігівська обл.) меморіальної дошки на честь національного героя та духовного лідера кримських татар Н. Челебіджіхана.


Відеосюжет каналу Ирта FAX про заходи зі вшанування пам’яті видатного борця за незалежність України, підполковника армії УНР Дмитра Ліницького у м.Сватове Луганської області.


Відеосюжет телеканалу UA: ДОНБАС про відкриття першої на Луганщині пам’ятної дошки підполковнику армії Української Народної Республіки Дмитру Ліницькому.


Публікація на порталі svatovo.ws про урочисте відкриття меморіальної дошки підполковнику армії УНР та громадському діячу Д.Ліницькому в м.Сватове Луганської області.


Публікація на офіційному сайті Сватівської районної державної адміністрації про урочисте відкриття меморіальної дошки підполковнику армії УНР та громадському діячу Д.Ліницькому в м.Сватове Луганської області.


Публікація на сайті інформаційного агентства Донбасу «Вчасно» про відкриття меморіальної дошки на честь Нечипора Губи.


Репортаж ТБ КАПРІ про урочисте відкриття меморіальної дошки на честь сотника армії Української Народної Республіки Нечипора Губи.


Публікація та фоторепортаж на сайті Донецького національного технічного університету.


Публікація на сайті DDK.dn.ua про відповідний захід.


Відеосюжет телеканалу UA: ДОНБАС про видану коштом ГО «Українська Ініціатива» та ГО «Бахмут Український» збірку творів М.Чернявського.


Публікація в Ічнянській районній газеті «Трудова слава» про відкриття дошки пам’яті члена Української Центральної Ради Сергія Качури в с. Івангород (Ічнянський район, Ченігівська обл.)


Публікація у Інформаційно-аналітичному, правовому та різножанровому виданні «Суспільний кореспондент» про захід з ушанування пам’яті видатного борця за незалежність України, уродженця села Івангород (Ічнянський район) Сергія Качури.


Публікація на офіційному веб-сайті Ічнянської районної державної адміністрації про захід, присвячений вшануванню пам’яті учасника Української революції 1917 – 1921 років, члена Української Центральної Ради Сергія Качури.


Публікація у газеті Верховної Ради України «Голос України» про відкриття на Чернігівщині меморіальних дошок діячам Української революції 1917-1920 років Федору Дудку та Степану Качурі.


Публікація на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації про захід з ушанування пам’яті видатного борця за незалежність України, уродженця села Івангород (Ічнянський район) Сергія Качури.


Публікація на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації про захід, приурочений до Дня Соборності України та присвячений вшануванню пам’яті уродженця села Шабалинів (Коропський район), державного діяча доби УНР Федора Дудка.


Публікація у газеті Кабінету Міністрів України «Урядовий Кур’єр» про заходи з ушанування класика української літератури, вихідця з Донбасу Миколи Чернявського.


Публікація на офіційному сайті Міністерства інформаційної політики України про прес-конференцію, присвячену 150-річчю з дня народження українського письменника, вихідця з Донбасу Миколи Чернявського.


Публікація на сайті Добропільської районної державної адміністрації про культурно-просвітницький захід «Життєвий шлях та творча індивідуальність Миколи Чернявського», що відбувся у Добропіллі і був присвячений 150-річчю від дня народження письменника.


Відеосюжет Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер Центр» про презентацію українського перекладу книги Ю.Кандима «Не заросте травою поле бою…»


Публікація на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації про презентацію українського перекладу книги Ю.Кандима «Не заросте травою поле бою…», присвяченої Н.Челебіджіхану, в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка.


Публікація у газеті Верховної Ради України «Голос України» про презентацію в Києві українського перекладу книги Ю.Кандима «Не заросте травою поле бою…», присвяченої Н.Челебіджіхану.


Публікація у газеті Верховної Ради України «Голос України» про захід з нагоди відкриття пам’ятної дошки на честь Михайла Куриленка у м.Короп (Чернігівська обл.)


Публікація на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації про захід, присвячений М.Куриленку, у м. Короп (Чернігівська обл.)


Публікація та відеосюжет на сайті  Чернігівської обласної Державної телерадіокомпанії про захід з ушанування пам’яті державного і громадського діяча Михайла Куриленка


Публікація на офіційному веб-сайті Коропської районної державної адміністрації про відповідний захід у м.Короп (Чернігівської обл.)

Відеосюжет телеканалу «Самарь» про урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Г.М.Бораковського


Публікація у блозі бібліотеки №15 Голосіївської ЦБС (м. Київ) про однойменний захід до Дня фіно-угорських народів.


Публікація на офіційному веб-сайті  Міністерства інформаційної політики України про круглий стіл на тему: «Звільнений Донбас: загроза реваншу сепаратистів».


Публікація естонською мовою в естонській газеті Sirp про перейменування однієї із вулиць в українському селі Монастирище (Ічнянський район, Чернігівська область) на честь класика естонської та світової літератури Фрідеберта Туґласа.


Публікація на офіційному веб-сайті Українського інституту національної пам’яті


Публікація на сайті Інформаційного агентства QHA (Агентство «Крымские новости») про публічний діалог під назвою «Кримськотатарські імена в науці»


Iнтерв’ю з членами правління ГО «Українська Ініціатива» Юрієм Косенком та Ольгою Тимчишин в естонській газеті «Сірп».


Публікація на сайті Укрінформ про відповідну прес-конференцію


Публікація на сайті Машинобудівного коледжу ДДМА про захід для викладачів соціально-гуманітарних дисциплін Краматорсько-Слов’янського та Бахмутського регіонів


Публікація на сайті Міністерства культури України про захід у м.Ніжин (Чернігівська обл.) за участі ГО «Українська ініціатива»


Публікація у блозі бібліотеки №15 Голосіївської ЦБС (м. Київ) про презентацію брошури з оповіданнями Ф.Туґласа та захід до Дня пам’яті жертв Другої світової війни


Публікація на сайті проекту «Інтеграція через діалог» про відповідний захід


Публікація на офіційному сайті Управління освіти Краматорської міської ради про захід, присвячений відзначенню 99-ї річниці з дня звільнення Краматорська військами УНР від російсько-більшовицьких загарбників


Публікація на офіційному веб-сайті Українського інституту національної пам’яті


Публікація на Офіційному сайті Бахмутської міської ради про вечір пам’яті Юхана Лійва


Публікація на сайті Військово-цивільної адміністраці міста Авдіївка Донецької області про заходи, присвячені перебігу Українських Визвольних Змагань 1917–1921 років на Донбасі та знайомству вчителів із досвідом Естонії


Пост на офіційній сторінці Національного музею літератури України в соцмережі Facebook про вечір пам’яті Маріє Ундер


Публікація на офіційному веб-сайті Ічнянської районної державної адміністрації про однойменний захід


Публікація на сайті «Первый городской» про захід у Криворізькому Державному Педагогічному Університеті під назвою «Естонські Визвольні змагання 1918-1920 рр.»


Інтерв’ю місцевому Криворізькому телеканалу після заходу у Криворізькому Державному Педагогічному Університеті під назвою «Естонські Визвольні змагання 1918-1920 рр.»


Публікація на офіційному веб-сайті Донецького національного технічного університету


Публікація на сайті Криворізького державного педагогічного університету про захід під назвою «Естонські Визвольні змагання 1918-1920 рр.»


Публікація на сайті ГО «Бахмут Український» про акцію до Дня Соборності України, у якій взяли участь члени правління ГО «Українська ініціатива»


Відеозаписи на сайті ГО «Бахмут Український» про зустріч із членами правління ГО «Українська ініціатива»


Публікація на сайті «Бібліотеки Новомосковська» про культурно-просвітницьку акцію, присвячену пам’яті місцевих уродженців – героїв доби УНР


Інтерв’ю голови правління ГО «Українська ініціатива» Юрія Косенка для газети «Культура і життя» (випуск №50, від 9.12.2016 р.)


Публікація про Вечір пам’яті О. Козловського на блозі бібліотеки №15 Голосіївської ЦБС (м. Київ)


Публікація та відеорепортаж на сайті Криворізької регіональної державної телерадіокомпанії «Криворіжжя» про захід у Криворізькому Державному Педагогічному Університеті, присвячений вшануванню пам’яті Віри Бабенко та отамана Блакитного.


Публікація на сайті бібліотеки ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет» про однойменний захід


Відеорепортаж інтернет-видання «Розділля» про вечір пам’яті українського поета О. Козловського у Миколаєві


Відеорепортаж ТРК Рудана про захід з ушанування пам’яті Панаса Феденка у місті Кривий Ріг


Публікація на сайті «Вісник розділля» про презентацію в Новороздільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (м. Новий Розділ, Львівська область) репринтного видання книги О. Козловського «Мірти й кипариси»


Публікація на сайті Національного музею літератури України про захід, присвячений ушануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Фрідеберта Тугласа


Інтерв’ю в Ічнянській районній газеті «Трудова слава» з головою правління ГО «Українська ініціатива»


Прес-реліз на сайті ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України» про круглий стіл, у якому взяли участь науковці з ГО «Українська ініціатива»


Публікація у газеті «Зовнішні справи» (№6 від 2016 р.) за матеріалами міжнародної наукової конференції з однойменною назвою


Прес-реліз на сайті ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України» про конференцію за участі членів правління ГО «Українська ініціатива»


Публікація на Українському вірусологічному сайті про участь заступника голови правління ГО «Українська ініціатива» у роботі 13-го Міжнародного симпозіуму з епідеміології вірусів рослин


Стаття Юрія Косенка на Українському вірусологічному сайті


Фото з Засідання вірусологічного гуртка, що відбулося 6 жовтня 2014 року за участі Ю.Косенка, на Українському вірусологічному сайті


Наукова стаття, співавтором якої є Ю.А. Косенко


Публікація на порталі Жінка-Українка, що містить згадку про презентацію нової збірки поезії Ганни Дроботущенко «Хуторянка» у місті Ічня (Чернігівська обл.)


Публікація про творчий вечір та презентацію поетичної збірки «Хуторянка» Ганни Дроботущенко на блозі бібліотеки №15 Голосіївської ЦБС (м. Київ)


Відеорепортаж кримського проекту Крым.Реалии про захід, присвячений 98-й річниці Кримського походу військ УНР.