«Український Донбас»: Творчі колективи з Чернігівщини здійснили турне Донбасом

19–23 березня 2018 року в рамках реалізації загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» творчі колективи з Чернігівщини здійснили турне Донбасом.

Загалом участь у заходах взяло близько 80 артистів, що представили народний академічний хор Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та Ніжинський академічний український драматичний театр імені М. Коцюбинського.

Ніжинський театр виступав з виставами у Слов'янську, Краматорську та Сіверську, а народний хор — у Краматорську, Покровську та Сватовому (Луганська область). Також зусиллями народного хору було організовано концерт для військових.

Делегацію з Чернігівщини очолив директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Олександр Левочко. Під час турне було підписано меморандуми про співпрацю у сфері культури і туризму між Департаментом та управлінням у справах культури Краматорської міськради, мерією Покровська, Сватівською РДА та райрадою. Окрім того, Олександр Левочко передав у подарунок підбірку картин художників Чернігівщини для Донецького обласного краєзнавчого музею.

Керівники ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко та Ольга Тимчишин також увійшли до складу делегації, у міру своїх можливостей організація допомагала у проведенні зазначених заходів.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Play
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider

Правління ГО «Українська Ініціатива» висловлює подяку активу організації в Донецькій та Луганській областях за докладені зусилля, зокрема, керівнику осередку організації в Донецькій області Олені Василенко, членам організації Антону Коваленку, Тетяні Лисак, Олегу Якубову, Марині Саєнко та Юлії Дейнезі.

Окрема подяка Міністерству інформаційної політики України за підтримку проекту й допомогу в його реалізації.

Але найбільше ми дякуємо Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА і його керівнику Олександру Левочко, чернігівським артистам та їхнім керівникам Володимиру Коцуру і Ю. Муквичу, Чернігівській ОДА та її голові Валерію Кулічу. Адже саме завдяки зусиллям цих людей стала можливою така визначна культурно-просвітницька подія на Донбасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *