9 червня 2020 року голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко разом з активістами Євгеном Зіничем та Олегом Куриленком здійснили робочу поїздку в смт Куликівка (райцентр Куликівського району Чернігівської області).
У рамках поїздки, зокрема, проведено добровільну аналітичну бесіду з місцевим діячем Лідією Мітус.
Мета поїздки полягала у підготовці повноцінного розгортання діяльності організації в Куликівському районі. За її підсумками було окреслено плани акцій, які мають відбутися найближчим часом.
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/1006-2020-3.jpg)
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/1006-2020-2.jpg)