19 лютого 2022 голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко зустрівся зі студентами з Ботсвани, з Мартіном Кабо Коте та Моніді Бонке Мпофу.
Під час зустрічі, Ю. Косенко проінформував ботсванських друзів про поточну ситуацію в Україні, передав їм підбірку виданої державою літератури англійською мовою, проінструктував як діяти у випадку надзвичайної ситуації. На знак українсько-ботсванської дружби, Юрій Косенко та ботсванські друзі зробили спільні фотографії, у тому числі з національними прапорами двох держав.
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/274468530_1684192888578737_3759947207443782145_n.jpg)
Також, пан Мартін Кабо Коте зробив відеозапис декламування вірша «Солдат» славетного класика літератури сетсвана Літіле Дісанга Радітладі, якому минулого року була встановлена меморіальна дошка в Слов’янську.