1 лютого 2022 представник ГО «Українська Ініціатива» у Слов‘янську Тетяна Лисак зустрілася з відповідальним секретарем Почесного консульства Латвії в Донецькій області Тамарою Пономарьовою.
Під час зустрічі, Тетяна Лисак передала підбірку книжок, серед яких і примірники виданої державою у 2018 році книги «Діра. Серпень 2014» в перекладі латиською мовою. На завершення зустрічі, сторони домовилися підтримувати контакти в майбутньому.
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/272999012_1671499726514720_127674543782372791_n-768x1024.jpg)