28 жовтня 2021 голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко зустрівся з громадянами Ботсвани, представниками ботсванської студентської спільноти Мартіном Кабо Коте та Маніді Бонке Мпофу.
Студенти погодилися брати участь у заходах організації, особливо тих, котрі пов’язані з Ботсваною. Вони отримали на згадку про цей знаменний для них день календар, присвячений Серетсе Кхамі, що був виданий зусиллями Правління ГО «Українська Ініціатива».
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/249919476_1604703103194383_8819514011910306862_n.jpg)