У Дипломатичній академії України відбувся захід, присвячений постаті видатного мислителя Мухаммада Асада

5 липня 2021 року у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України відбувся круглий стіл з нагоди 121-ї річниці з дня народження видатного мислителя-гуманіста, уродженця Львова Мухаммада Асада (Леопольда Вайсса).

Співорганізаторами заходу виступили Міністерство закордонних справ України, ГО «Українська Ініціатива» та Дипломатична академія. Участь у заході, який відкрив Заступник Міністра закордонних справ України Євгеній Єнін, взяли дипломати з низки країн, які були пов’язані з життям М. Асада, експерти-сходознавці, представники громадськості.

З промовами до присутніх звернулися, зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол ІР Пакистан в Україні Ноель Ісраель Хохар, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді, голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко, представник Українського центру ісламознавчих досліджень Мурат Сулейманов, відомий релігієзнавець Ігор Козловський, директор Четвертого територіального департаменту МЗС України Євген Пікалов.

Серед представників дипломатичного корпусу були, зокрема, присутні пані Аіша Аль-Гаффарі, радник Посольства Держави Катар в Україні, Тимчасово повірений у справах ІР Афганістан в Україні Саїд Садат Анвар, пані Тимчасово повірена у справах Малайзії в Україні Фаділа Дауд, пані третій секретар Посольства АР Єгипет в Україні Енас Таха та інші, а також низка співробітників МЗС України. Модератором заходу стала пані Ельвіра Курганова (від ГО «Українська Ініціатива»).

За люб’язного сприяння УЦІД, усі присутні отримали по примірнику книг Мухаммада Асада в перекладі українською мовою (переклад здійснив Ю. Косенко) — «Шлях до Мекки», «Духовне повернення» та «Неромантичний Схід».

Мета проведення заходу полягала в аналізі діяльності та гуманістичного доробку Мухаммада Асада у налагодженні глобального міжкультурного діалогу та взаєморозуміння між культурами й народами світу. 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *