З нагоди Дня Соборності в Луганському національному університеті відбулася інформаційна акція

22 січня 2021 року з нагоди Дня Соборності України в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ) відбувся інформаційний захід.

У рамках цього заходу ГО «Українська Ініціатива» передала університету значну партію літератури для поповнення фондів університетської наукової бібліотеки, а також для поширення серед викладачів та студентів.

Участь у заході взяли, зокрема, голова правління організації Юрій Косенко, керівник її осередку в Луганській області Олег Якубов, ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергій Савченко, директор навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму Віктор Дрель, проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Меняйленко, викладачі та співробітники наукової бібліотеки.

На завершення заходу Юрій Косенко вручив Олегу Якубову офіційну Грамоту ГО «Українська Ініціатива» на знак визнання його значного особистого внеску у розвиток та діяльність організації.

За підсумками події, було вирішено продовжувати та посилювати співпрацю між ГО «Українська Ініціатива» та Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *