6 вересня 2020 року делегація ГО «Українська Ініціатива» у складі голови правління Юрія Косенка, керівника осередку організації в Донецькій області Олени Василенко та її заступника Антона Коваленка відвідала місто Маріуполь.
Там відбулася зустріч із начальником відділу соціально-гуманітарної роботи Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Донецькій області підполковником поліції Інесою Миколаївною Бріт, під час якої було обговорено плани щодо проведення публічних заходів та акцій в рамках нещодавно підписаного Меморандуму про співпрацю між ГУНП в Донецькій області та ГО «Українська Ініціатива».
![](http://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/6-9-20-3.jpg)