12 серпня 2020 року голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко виступив у центральній бібліотеці Сєвєродонецька з лекцією на тему «Історичні витоки українських спецслужб: уроки для нащадків».
Окрім власне лекції Ю. Косенко презентував присутнім книги «Незнаний Донбас», «Фотолітопис» Марка Желізняка та «Літопис українського Донбасу. Донбас у 1921–1941 рр.».
Участь у заході взяли представники Сєвєродонецької ВЦА, представники громадськості, журналісти, бібліотекарі, керівник осередку ГО «Українська Ініціатива» у Луганській області Олег Якубов.
До центральної бібліотеки Сєвєродонецька також було передано велику партію літератури, яку планується розповсюдити серед інших бібліотек та установ міста.
![](http://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/15820202-2.jpg)
![](http://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/15820202-4.jpg)
![](http://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/15820202-3.jpg)