11 серпня 2020 року голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко разом із керівником обласного осередку організації Олегом Якубовим здійснили робочу поїздку в смт Новопсков.
У рамках поїздки було здійснено візит до Новопсковської селищної ради — представники органів місцевого самоврядування отримали велику партію літератури для поширення в районі.
До участі у цій поїздці долучилася також начальниця Північно-Східного відділу Українського інституту національної пам’яті Марія Тахтаулова.
![](http://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/11-08-20-2.jpg)
![](http://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/11-08-20-3.jpg)