«Українською Ініціативою» проведено цілу низку інформаційних заходів на Волині

9–12 липня 2020 року члени Правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко та Ольга Тимчишин, а також активіст Олег Куриленко, здійснили робочу поїздку в Шацький район Волинської області.

Під час поїздки було проведено низку інформаційних заходів, відбулося ознайомлення з музеєм фауни у Шацьку, пам’яткою архітектури регіонального значення «Садиба Гутовських» в селі Піща, здійснено екскурсії в Шацький національний природний парк, налагоджено горизонтальні зв’язки та розроблено план подальшого укорінення на теренах Волині.

Особлива увага під час поїздки зверталася на вивчення стану суспільної свідомості та здійснення соціологічних спостережень у Шацьку та селах Світязь, Піща, Гаївка і Затишшя. В процесі було виявлено ознаки діяльності адептів злочинного криптокомуністичного культу та встановлено цілу низку вад суспільної свідомості.

За підсумками поїздки було вирішено активізувати діяльність ГО «Українська Ініціатива» на Волині, зміцнити контакт з представником Українського інституту національної пам’яті у Волинській області Ларисою Бондарук та провести серію національно-патріотичних та просвітницьких заходів у Любомльському районі Волинської області.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *