МІП та «Українська Ініціатива» реалізували низку культурно-просвітницьких заходів на Луганщині

28–31 травня 2019 року відбулося культурно-просвітницьке турне територією Луганської області, здійснене спільними зусиллями Міністерства інформаційної політики України та ГО «Українська Ініціатива».

Участь у заходах взяли голова правління організації Юрій Косенко, керівник осередку організації в Луганській області Олег Якубов, місцеві активісти організації, керівник сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу МІП України Віктор Литвінов, куратор книжкової програми Міністерства Марія Ліфтерова.

В рамках турне було поширено велику кількість літератури, яка була надана на початку квітня Міністерством ГО «Українська Ініціатива» для поширення та згодом перевезена на Луганщину ічнянськими активістами Є. Зіничем та В. Бабічем, здійснено презентації книги «Літопис українського Донбасу. Донбас в часи Визвольних Змагань 1917–1921 років» та документальних відеороликів, виготовлених на замовлення Міністерства, присвячених герою бою під Крутами Семену Лощенку, класику української літератури Миколі Чернявському та феномену Розстріляного Відродження на Донбасі.

Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider

Заходи відбулися в Луганському обласному краєзнавчому музеї (м. Старобільськ), в Кризовому медіа центрі «Сіверський Донець» (м. Сєвєродонецьк), у Центральній міській бібліотеці в Лисичанську та в Центральній бібліотеці в місті Сватове, окрім того, було передано значну кількість літератури для поширення в Троїцькому районі (відповідальний за поширення – Андрій Молчанов).

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *