У Національному музеї літератури України вшанували класика естонської літератури Ф.Тугласа

17 жовтня 2016 року в Національному музеї літератури України, за участі та сприяння ГО «Українська ініціатива», відбувся захід, присвячений ушануванню пам'яті класика естонської та світової літератури Фрідеберта Тугласа (1886-1971).

Гостей заходу вітали Посол Республіки Естонія в Україні пан Ґерт Антсу, директор музею пані Г. Сорока, голова естонського земляцтва ім. В. Кирвела пані Маре Літневська.

З доповідями про життєвий та творчий шлях письменника виступили науковий співробітник меморіального музею Фрідеберта Тугласа та Маріє Ундер пані Елле-Марі Талівее, котра спеціально заради цього прибула з Естонії, та члени правління ГО «Українська ініціатива» Юрій Косенко та Ольга Тимчишин. Марта Кулик продекламувала естонською мовою уривки з творів класика «Маленький Іллімар» та «Море».

Play
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider

Під час заходу О.Тимчишин зачитала Наказ про заснування Українського Літературного Товариства імені Фрідеберта Тугласа, що має бути створене на початку нового року.

У рамках заходу також було розгорнуто книжкову виставку, матеріали для якої надали Посольство Республіки Естонія, Юрій Косенко та Маре Літневська.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *