9 листопада 2021 голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко та Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану в Україні Ноель Ісраель Хохар зустрілися з міським головою Маріуполя Вадимом Бойченком з метою обговорення можливостей для співпраці органів місцевого самоврядування Маріуполя й установ міста з потенційними партнерами в Пакистані. За підсумками зустрічі сторони домовилися про підготовку списків конкретних пропозицій та подальшого їх вивчення.
Голова правління ГО «Українська Ініціатива» та Посол Пакистану в Україні зустрілися з міським головою Маріуполя
![](https://ukr-initiative.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Без-назви-1-1.jpg)