«Українська Ініціатива» та активісти з Донеччини відвідали музей видатного діяча доби УНР М.Шаповала

17 червня 2017 року члени правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко та Ольга Тимчишин, разом із громадськими активістами з міст Бахмут та Краматорськ, відвідали меморіальний музей видатного діяча доби УНР Микити Шаповала (8 червня 1882 р. – 25 лютого 1932 р.) у селі Сріблянка (Бахмутський район, Донецька область).

Активісти вшанували пам’ять як самого Микити Шаповала, так і його братів – Миколи та Артема, котрі були українськими військовими діячами доби Визвольних Змагань (1917 – 1921).

ГО «Українська Ініціатива» висловлює велику подяку начальнику відділу освіти Бахмутського району Людмилі Вікторівні Ігнатенко, яка уможливила здійснення візиту, а також директору місцевої школи Олександру Петровичу Стешенку, який влаштував гостинну зустріч та люб’язно розповів про історію встановлення пам’ятника і створення музею Микити Шаповала, показав місце, де колись стояла хата родини Шаповалів.

Після культурно-просвітницької акції у селі Сріблянка було здійснено пішу екскурсію околицями села з метою ознайомлення з пам’ятками природи (заплава річки Сіверський Донець, зразки крейдяної флори, Мар’їна гора, річка Бахмутка, лісові масиви у заплаві Сіверського Дінця).​

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *